2 Aralık 2013 Pazartesi

NEXT LEVEL AVM.

Bot arıyorum bot arıyorum derken sonunda buldum, istediğim çok şey değildi ki(yine de nedense kaç haftadır Ankara da gezilmedik, girilmedik AVM. bırakmadık ama bulamamıştık.), sadece siyah, düz bir bot,platformlu ve topuklu. Yoktu vallahi yoktu, ya klasik çok ince topuklu, ya biryerlerinden toka vs. süslemeler fışkıran, ya ucu sivri vs. yada inanılmaz fiyatlara 500.tl. ve üzeri... Sonunda aklımıza açılışı yeni yapılmış olan Next Level AVM. geldi. Vayy beee dedik görünce mağazaları, hepsi teleffuzu zor mağaza isimleri, hemde nasıl pahalı fiyatlar, çoğunun ismini ilk duyuyorum, neyseki 1-2 tanıdık mağazada vardı da kendimizi Türkiye de olduğumuza ikna edebildik. Vitrinlerine dahi yaklaşmaya korktuk, bir ara ' aşkım az yaklaşalımda şu mini yazılı etiketi bir okuyuver, ben seçemedim sayıları' demişim, demez olaydım :)) bere=348.tl. yazıyormuş...vıyyy sadece bere bu fiyataysa dedik ve anında tüydük mağazanın önünden.
      Yanlız itiraf etmeliyim, çok klas bir AVM. olmuş, beğendik, belliki bizim gibi meraktan ve sadece birşey aramak için gelenlerin dışında, gelir düzeyi epey yüksek olanların uğrak yeri olmuş bile şimdiden. Bu arada Maliye Bakanını ve eşiyle Hulki Cevizoğlu nuda görmek kısmet oldu oralarda :)) Dedik kapışmazlar inşallah :)))
En çokta üst kattaki açık alana bayıldık, kış ve yaz aylarında, hatta her mevsimde çok hoş olacağı kesin buranın, güzel kafeler açmışlar, süslü havuzlar, içlerinde balık ve ışıklı kuğular var, hepimiz çok sevdik. Sıra küçük hanımın gönlünü yapmaya gelince, oyun alanına geçtik. Bol bol oynayıp kahkaha attı kuzucum :)

4 yorum:

Maviye iz süren dedi ki...

Bayağı pahalıymış evet:)
güzel bir yere benziyor
nazım da yine çok tatlı maşallah:)
öpüldünüz..

Naz'ın Annesi dedi ki...

Çok güzeldi ama genelde sadece gezmelik bir yer Bahar cım,alışveriş için bize uygun değil :)))
tşkler ablası, bizde öptük :)

Kız Kardeş Derya dedi ki...

348 tl mi o nasil bere? Bende zorla bir bot buldum Avmler ucmus cok pahaliydi ben Markafoninin Derimod kampanyasindan 79 tlye aldim duz siyah bi bot kurtuldum bu dertten :)

Naz'ın Annesi dedi ki...

aynen yaa,biz de okuyunca şok olduk Derya cım.Derimod u ben de hep takip ediyorum,çok çok uyguna bulmuşsun, güle güle giy canım,sevgiler :)